SERWIS KOMPUTEROWY WE WROCŁAWIU

Serwis komputerowy PC-WIZARD.PL

funkcjonuje i oferuje usługi  informatyczne na terenie Wrocławia i terenie całej Polski. Oferujemy profesjonalny serwis komputerowy , bardzo szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu komputerowego . Oferujemy dostawy kompleksowych rozwiązań informatycznych dla małych, średnich i dużych firm oraz klientów indywidualnych. Atutem firmy jest młody, prężny zespół osób o wykształceniu informatycznym, ale przede wszystkim wieloletnia praktyka, która owocuje stałymi oraz zadowolonymi klientami.

serwis komputerowy we Wrocławiu

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z naprawą, modernizacją, konserwacją oraz rozbudową sprzętu komputerowego. Z racji naszego doświadczenia oferujemy usługi informatyczne w bardzo szerokim zakresie.

Udzielamy wsparcia technicznego przy wdrażaniu sprzętu oraz oprogramowania. Pomagamy w doborze sprzętu komputerowego oraz jego zakupie.Uważnie obserwujemy i sukcesywnie wdrażamy nowe rozwiązania branży IT.Jesteśmy przekonani, że nasze usługi oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, sprostają Państwa oczekiwaniom.

Nasz serwis komputerowy gwarantuje elastyczność profesjonalizm, szybką realizację usług, oraz uczciwość. Na wszystkie nasze usługi dajemy gwarancję.

Naprawa komputerów

Audyt, instalacja i konfiguracja serwerów, Serwis oraz administracja sieci komputerowych.

W nasze ofercie jest także usługa zdalnego dostępu prze internet. W przypadku gdy Twój komputer nie działa prawidłowo, masz jakiś problem programowy, nie możesz uruchomić jakiegoś programu czy zainstalować sterownika od karty dźwiękowej, czy drukarki lub jakiś inny problem ale Masz połączenie z internetem – jesteśmy w stanie połączyć się z Twoim komputerem i rozwiązać ten problem na odległość zachowując pełne bezpieczeństwo i dyskrecję.  Jeśli chciał(a)byś skorzystać z takiej usługi skontaktuj się z naszym serwisem komputerowym.
Na nasze usługi dajemy gwarancję , zapewniamy profesjonalizm, przystępne ceny i uczciwość.

Share Button