fbpx

SERWIS KOMPUTEROWY WE WROCŁAWIU

Serwis komputerowy PC-WIZARD.PL

Serwis komputerowy PC-WIZARD.PL funkcjonuje i oferuje usługi  informatyczne na terenie Wrocławia i terenie całej Polski. Oferujemy profesjonalny serwis komputerowy , bardzo szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu komputerowego . Oferujemy dostawy kompleksowych rozwiązań informatycznych dla małych, średnich i dużych firm oraz klientów indywidualnych. Atutem firmy jest młody, prężny zespół osób o wykształceniu informatycznym, ale przede wszystkim wieloletnia praktyka, która owocuje stałymi oraz zadowolonymi klientami.

serwis komputerowy we Wrocławiu

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z naprawą, modernizacją, konserwacją oraz rozbudową sprzętu komputerowego. Z racji naszego doświadczenia oferujemy usługi informatyczne w bardzo szerokim zakresie.

Udzielamy wsparcia technicznego przy wdrażaniu oprogramowania i  sprzętu komputerowego. Pomagamy w doborze sprzętu komputerowego oraz jego zakupie. Uważnie obserwujemy i sukcesywnie wdrażamy nowe rozwiązania branży IT. Staramy się żeby nasze usługi oraz indywidualne podejście do potrzeb , sprostały Państwa oczekiwaniom. Tutaj Uzyskasz więcej informacji.

Naprawa komputerów we Wrocławiu

Audyt, instalacja i konfiguracja serwerów, Serwis oraz administracja sieci komputerowych.

Twój komputer nie działa prawidłowo ?, działa wolno ? masz jakiś problem programowy, nie możesz uruchomić jakiegoś programu czy zainstalować sterownika, drukarki lub masz jakiś inny problem, ale masz połączenie z internetem – w takim przypadku jesteśmy w stanie połączyć się z Twoim komputerem i rozwiązać ten problem na odległość zachowując pełne bezpieczeństwo Twoich danych i dyskrecję, jesteśmy profesjonalistami.  Jeśli chciał(a)byś skorzystać z takiej usługi skontaktuj się z naszym serwisem komputerowym albo Zamów usługę tutaj.
Na nasze usługi dajemy gwarancję , zapewniamy profesjonalizm, przystępne ceny i uczciwość.


Secured By miniOrange