fbpx

Najlepsze darmowe edytory video w 2017 roku

1. Natron


Jest zdecydowanie liderem wśród darmowego oprogramowania do edycji Video. Posiada intuicyjny interface, obsługuje wiele ekranów,jest Bardzo wydajny, pracuje w czasie rzeczywistym dzięki wielowątkowemu renderingowi. Może być sterowany z wiersza poleceń, Posiada szybką i płynną przeglądarkę dającą bardzo precyzyjne powiększenie, maskowanie, śledzenie,import węzłów w formacie xml, krzywe animacji, edycje klatek w przestrzeni czasowej i wiele wiele innych narzędzi powodujących że jest on godnym konkurentem dla takich kombajnów komercyjnych jak Adobe After Effect.
Link do pobrania programu

2. Lightworks

Komputery Wrocław

Lightworks jest jednym z najpotężniejszych darmowych edytorów Video, Wersje profesjonał tego programu wykorzystano m.innymi przy produkcji filmów : Jak zostać królem i Droga do zatracenia.
Link do pobrania programu

3. Shotcut

Serwis komputerowy we Wrocławiu

Kolejny profesjonalny edytor Video dostępny za darmo na systemy Windows, Linux, Mac, nie ma żadnych reklam ani adeware i ukrytych funkcji płatnych.Posiada on funkcje zapisu materiału z kamery internetowej, umożliwia strumieniowanie w formatach HTTP, HLS, RTMP, RTSP, MMS i UDP.
Link do pobrania programu

4. Hitfilm Express

naprawa komputerów Wrocław

Potężny darmowy edytor video, posiada doskonały edytor i narzędzia tnące, wiele darmowych funkcji i filtrów audio i video, maskowania, i do tworzenia kanałów alfa. Dodatkowe narzędzia są dostępne odpłatnie.
Link do pobrania programu

5. VSDC Free Video Editor

profesjonalny serwis komputerowy

Darmowa wersja tego programu umożliwia tworzyć projekty video i audio w formacie 1920 x 1080 (pełne HD) z maksymalną ilością klatek 30 klatek/sekundę. Posiada wbudowane narzędzie do przechwytywania ekranu umożliwiające nagrywanie video i robienie zdjęć z pulpitu. Doskonale nadaje się do tworzenia tutorialów oprogramowania. Program posiada wiele filtrów video i audio oraz stylowe przejścia.
Link do pobrania programu

Więcej informacji Znajdziesz pod tym linkiem
Best Video Editing Software

Share ButtonSecured By miniOrange