fbpx

DoNotSpy11 to kolejna wersja pierwszego na świecie oprogramowania antyszpiegowskiego przeznaczonego dla systemu Windows 10, Windows 11, MS Office

DoNotSpy11

Microsoft dostarcza swoje produkty Windows 10, Windows 11, MS office, czy MS Edge wraz z tzw. oprogramowaniem diagnostycznym, które gromadzi dane użytkownika, niby w celu zapewnienia lepszej obsługi. Dane te są nie tylko zbierane ale również udostępniane firmom trzecim i to wszystko zgodnie z licencją, na którą musimy wyrazić zgodę chcąc korzystać tego oprogramowania. W ramach tych programów zbierających dane nagrywane są dane wejściowe z klawiatury, rejestrowana mowa i wszelkiego rodzaju zachowania użytkownika, Dane Wifi są udostępniane Twoim kontaktom, jak również mogą może zostać połączony twój komputer jeśli będzie to możliwe z sieciami z twoich kontaktów.
Reasumując twoja prywatność jest narażona, i jeśli leży Ci to na sercu powinnaś/eś się zainteresować tym oprogramowaniem, które umożliwi łatwe zarządzanie wszystkimi danymi, które udostępniasz i umożliwi Ci zablokować wypływanie niepożądanych danych i chronić twoją prywatność.

link do programu

donotspy11
Secured By miniOrange