fbpx

Artensoft Photo Collage Maker Pro 2.0.111

Artensoft Photo Collage Maker

Artensoft Photo Collage Maker to doskonałe narzędzie  za pomocą, którego  stworzysz kolaż ze zdjęć. Program jest bardzo intuicyjny, posiada bardzo prosty w użytkowaniu interfejs, wyposażony  skomplikowane algorytmy matematyczne, dopasowujące do siebie odpowiednie obrazki. Dzięki temu wynikowe grafiki charakteryzują się wysoką jakością i doskonale nadają się do profesjonalnych zastosowań w projektach reklamowych.

Proces tworzenia kolażu zajmuje kilkadziesiąt minut i składa się z pięciu niezbyt skomplikowanych kroków. Pierwszym z nich jest wybranie obrazu służącego jako szablon i podstawę do wyliczeń dla algorytmu generującego wynikowy obraz. Następnie należy wczytać zestaw zdjęć, które posłużą jako budulec – z nich będzie składał się kolaż. Długość procesu zależy głównie od ilości przetwarzanych obrazków i wydajności komputera – może potrwać od kilku do kilkudziesięciu minut. Producent sugeruje wczytanie przynajmniej kilkuset grafik. Jeśli nie mamy tak obszernej bazy na dysku, możemy pobrać darmową paczkę ze strony producenta. Następnym etapem jest rozpoczęcie procesu generowania i dostosowanie opcji konfiguracyjnych. Wśród nich znajdują się między innymi:
– sposób obróbki składowych kolażu (zdjęcie oryginalne, odbicie lustrzane, obrót o kąt),
– usuwanie powtarzających się obrazków,
– poziom korekcji,
– sposób budowy kolażu (cała przestrzeń, wyłączanie białych i czarnych obszarów),
– jakość obrazu,
– kolor tła w przypadku plików PNG.
Artensoft Photo Collage Maker Pro , serwis komputerowy wrocław

Stworzony kolaż można po zakończeniu przetwarzania przez algorytmy edytować i dostosować do swoich potrzeb. Użytkownik może zamieniać obrazki miejscami, przesuwać je, obracać i zmieniać ich rozmiar. Również przybliżanie i oddalanie obrazu nie stanowi problemu – wystarczy zaczekać kilkadziesiąt sekund na przeskalowanie. Ostatnim krokiem jest zapisanie kolażu na dysku twardym lub zewnętrznym nośniku. Aplikacja obsługuje kilka popularnych formatów, w tym JPG, JPEG, BMP, TIFF i PNG.

http://www.artensoft.com/ArtensoftPhotoCollageMaker/download/download_thanks.php
Secured By miniOrange